Galerija “si:said” dalyvauja 44-ame tarptautiniame fotografų simpoziume

G

Galerija “si:said” dalyvauja  44-ame tarptautiniame fotografų simpoziume “NIDA. Fotografų susitikimai“. Simpoziumo metu, rugsėjo 15 d., galerija pristato Philippe Gerlach kūrybą.

Bandydamas sujungti asmeninį gyvenimą su savo menine praktika, Philippe Gerlachas sukūrė ilgalaikę savo draugų, mylimųjų ir pažįstamų portretų seriją, kuri persmelkta artumo ir nuoširdumo jausmų.

Taikydamas skaitmeninę ir analoginę fotografavimo techniką, jis kuria sienų instaliacijas, kurios mažiau orientuotos į vieną vaizdą, o daugiau į tinklo, sujungiančio naujausius prisiminimus su senesniais, kūrimą. Dažnai šie tinklai yra sustiprinti užuominomis į subkultūrą ir muziką. Ph. Gerlacho mėgstama galutinė kūrinių forma nebūtinai yra paroda, bet įvairios bendradarbiavimo, savilaidos ir dalijimosi apraiškos.

44-ame tarptautiniame fotografų simpoziume “NIDA. Fotografų susitikimai“ Ph. Gerlachas pasakos apie savo praktikos formavimąsi ir apie ją paveikusias įtakas.

Ph. Gerlach (g. 1982) 2008-aisiais baigė studijas Linco meno universitete (Austrija), vėliau metus dirbo asistentu Londone. 2010 m. dirbo Paryžiuje, šiuo metu gyvena ir dirba Berlyne. Jo kūriniai buvo rodomi tarptautinėse institucijose ir festivaliuose, įskaitant „Fotohof“ Zalcburge, „Spinnerei“ Leipcige, „Claire de Rouen“ Londone, „Rencontres“ Arlyje, Niujorko fotofestivalyje, be to, kūriniai priklauso „Österreichische Fotosammlung“ ir „La Collection FNAC“ (Paryžius) kolekcijoms. Philippe fotografijos taip pat buvo publikuotos įvairiuose leidiniuose, įskaitant žurnalus VICEModern MatterZoo Magazine ir Odiseo. 2019–2020 m. Gerlach buvo kviestiniu profesoriumi ASP Katovicuose.

Projektą finansuoja Klaipėdos miesto savivaldybė.